Casa Bons Momentos Βίλα
Η Casa Bons Momentos Βίλα Itanhaém είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Παραλία Praia Do Gaivota, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 18:00 έως 23:59
Check-out: έως 08:00
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Bons Momentos Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Bons Momentos Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Bons Momentos Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Bons Momentos Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Bons Momentos Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Bons Momentos Βίλα.